Preces atgriešana / izmēra maiņa

Jebkuru preci, kas iegādāta www.99k.lv interneta veikalā var atgriezt vai apmainīt pret citu preci 14 dienu laikā no brīža, kad klients ir saņēmis preci. Šis attiecas ne tikai uz precēm, kurām ir ražošanas defekts, bet gan uz jebkuru preci - arī tad, ja Jums nepatīk krāsa, nav īstais izmērs vai vienkārši esat pārdomājis. 

1. Atgriešanas kārtība:

Lai preci atgrieztu, lūdzu sazinieties ar mums, izmantojot e-pastu: [email protected] vai tālruni +371 25549049. Mēs jums nosūtīsim preču atgriešanas formu, kur Jums būs jānorāda iemesls, kāpēc prece tiek atgriezta. Mēs Jums atgriezīsim naudu 14 dienu laikā vai samainīsim preci 30 dienu laikā no atgriešanas formas un preces saņemšanas brīža. 

2. Lūdzu ņemiet vērā:

Lai preci atgrieztu 14 dienu laikā pēc saņemšanas, ir svarīgi, lai prece NAV lietota un ir oriģinālajā iepakojumā. Lūdzu nelīmējiet atgriešanas formu uz iepakojuma kastes. Precei jābūt tieši tādā stāvoklī, kā to saņēmāt - ar cenu zīmi un bez lietošanas pazīmēm. 

3. Sūtīšana:

Preces atgriešanas sūtīšanas izmaksas sedz pircējs. Mēs iesakām saglabāt sūtījuma čeku ar izsekošanas numuru, līdz brīdim, kad saņemat no mums apstiprinājumu par to, ka esam saņēmuši Jūsu preci. Sūtīšanai varat izmantot jebkuru pakomātu, pasta pakalpojumus vai kurjeru. Lūdz ņemiet vērā, ka 14 un 30 dienu atskaites periods sākas no brīža, kad esam saņēmuši preci. 

Adrese preču atgriešanai:

SIA 99K, Sliežu iela 1-117, Rīga, LV-1005, Latvija

4. Preces atgriešana rūpnieciska defekta dēļ:

Ja 6 mēnešu laikā no preces saņemšanas brīža, tai rodas rūpniecisks defekts, kas ir radies normālas lietošanas apstākļos, patērētājam ir tiesības atgriezt preci un saņemt pilnu atmaksu par preci vai apmainīt to pret jebkuru citu produktu mūsu veikalā, kas ir identiskā cenā. Lai izvairītos no pārpratumiem, definēsim "normālu lietošanu". Ar jēdzienu "normāla lietošana" tiek saprasts, ka precei radās bojājumi brīdī, kad tā tika lietota tam, kam tā ir paredzēta. Piemēram, ja volejbola krekls "aizgāja pa vīlēm", lecot blokā - 100% naudas atgriešana un mūsu vaina. Ja volejbola krekls tika "uzrauts", lecot pāri sētai - klienta vaina. Ja skriešanas kreklam nāk ārā diegi, skrienot - 100% mūsu (99K) vaina. Savukārt, ja skriešanas krekls ir pārrauts uz zara, skrienot Eco Trail, tad diemžēl klienta vaina. 

Lūdzu ņemiet vērā to, ja klientam, kurš ir iegādājies SIA 99K produktus, rodas nobrāzumi vai tulznas, tas netiek uzskatīts par preces defektu ražošanas dēļ. 


0
99K SIA, Reg. Nr.: 40103666684, Bērzaunes iela 2B, LV-1039, Rīga, Latvija   |   [email protected]   |   +371 25549049   
Privātuma politika   |   Piegādes noteikumi   |   Preču atgriešana    
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas

 .